sevgiliden özür dileme mesajları

♥ Özür dilerim sensiz gitmek zorunda kaldığım için...Özür dilerim seni aramadığım için. Özür dilerim seni orda beklettiğim için... Yaptığım her yanlış için özür dilerim.

♥ Merhaba, bugün olanlar hiç kimsenin kolayca kabul edemeyeceği şeylerdi. Ancak size karşı duygularım çok yoğun ve sizinle sıkça görüşmek isteğindeyim... Eğer özürlerimi kabul eder ve bana bir şans daha verirseniz, sizi ve kendimi bir daha mahcup etmem!

♥ Kabul edilemeyecek bir şeydi belki yaptığım ama sen de biliyorsun ki her insan hata yapar ve senden bir kereliğine olsun beni affetmeni diliyorum. Yine eski günlerdeki gibi olalım sevgilim. Seni çok seviyorum.

♥ Bitanem; Bilirsin bir karıncayı bile incitmem... Seni de incitmek istemedim, inan ki istemeden oldu. Çoooook ama çoooook özür diliyorum senden...

♥ Gerçekten çok üzgünüm?
Günlerdir özrümü kabul etmen için mesaj yolluyorum... Lütfen, lütfen artık olumlu bir yanıt ver de içimdeki sıkıntıyı hafiflet! Özür dilerim tüm olanlar için?

♥ Birtaneciğim seni çok seviyorum? Senden özür dilemek için bana bir fırsat daha vermeni istesem ne dersin? Bu mesajla birlikte buluşmak ve konuşmak isteğimi dile getirsem, bana görüşme şansı verir misin? Umarım cevabın olumlu olur da beni çok mutlu edersin...

♥ Uyku tutmuyor... Sağa dönüyorum olmuyor? Sola dönüyorum olmuyor... Çünkü aklım sende ve bugünkü kavgamızda... Bana kırgın olma istiyorum sevdiğim... Bu nedenle tüm kalbimle özür diliyorum! Bak uyku tutmuyor, haydi barışalım da güzel rüyalar görelim? Seni seviyorum!

♥ Özürlerimi kabul et! Mesajım yüreğimin en derin köşesinden geliyor? Bu nedenle şaka mı yapıyor diye düşünme sevdiğim? Kırgınlıklar kalksın istiyorum biriciğim.

♥ Özür dilemenin bir asillik olduğunu düşünüyor ve bugün buluşmaya gelmediğim için özür diliyorum senden. İnan bana elimde olmayan nedenlerden dolayı gelemedim?

♥ Yaptığım hatadan dolayı özür diler, bundan sonra böyle bir hatanın tekrar etmeyeceğini bildirerek, özürlerimin kabul edilmesini temenni ederim. Saygılarımla?

♥ Bu mesaj sana ne mi söylüyor? Dinle ? Kırdım seni ama inan çok üzgünüm... Bugün için özür dilerim. İstediğim tek şey beni affetmen ve yine eskisi gibi olmamız.?

♥ Beyaz bir güvercin yolluyorum sana bu mesajla birlikte. Bu bir barış mesajı. Tüm kırgınlıkları yok etsin ve sen özürlerimi kabul et diye...

♥ Tüm kalbimle özür diliyorum ve seni seviyorum? aklım sende ve bugünkü kavgamızda kaldı.

 

Sponsor
Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !