Fiziksel Temas

Erkekten hoşlanan kadın, bulduğu her fırsatta erkeğe fiziksel olarak (dokunmak) temas etmek ister. Bu günkü hoşlanan kadın tavırlarına fiziksel temas konu başlığıyla girmek istiyorum. Kadınlar hoşlandıkları erkeğin karşısında gülümseyen bir yüz ifadesi ve ilgi gösterdiğini belli eden bakışlar takınmayı tercih ederler. Aslında hoşlanan kadının yüzüne bu ifade kendiliğinden yapışıp kalır. En bariz hoşlanma belirtisi de konuşma esnasında fiziksel temas kurmalarıdır. Erkeğin omzuna, koluna dokunurlar ve dokunmalarını her zaman bir bahaneye bağlarlar. Mesela gülmek veya kendisine doğru bakmanızı sağlamak için. Ama bu fiziksel temaslar, dokunuş biçiminde olup dostça değil ürkek biçimdedir.

Kadınlar hoşlandıkları erkekle vakit geçirmeye bayılırlar. Bunun için mümkün olduğunca birlikte vakit geçirebilecekleri ortamlara katılıp sizin de katılmanızı sağlamaya çalışırlar. Örneğin kalabalık bir arkadaş topluluğu uzun saatler boyu birlikte oturduktan sonra artık eve gitme zamanının geldiğini söylese de, hoşlanan kadın çeşitli bahaneler bularak biraz daha kalabileceğini ifade eder hoşlandığı erkeğe. Bundaki maksadı sizinle daha fazla vakit geçirmenin yanında, fiziksel olarak daha fazla dokunma isteğini önleyememesidir. Fiziksel temas olarak adlandırdığımız dokunuşları yapabilmek için, her durumu fırsat bilir. Belki de yüzüncü kez dinlediği fıkrada bile gülme krizlerine girip sizin de buna gülmenizi bekler gibi kolunuzu tutar, bakışlarıyla sizi o fıkra kadar etkilemeye çalıştığını fark edebilirsiniz. Tüm bu fiziksel temas oyunlarının ardından kendisini evine bırakacağını söyleyen erkek her zaman kazançlı çıkar!

Unutmayın! Dokunmaya çalışan kadın ilk başlarda biraz ürkek davranır. Sizin tepkinizi ölçtükten sonra sizden olumlu hisler edindiyse, bu dokunuşlar fiziksel temasa doğru yol alır.

 admin Yakup Öztürk

Sponsor
Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !