Aşk ile Meşk Zamanı

Aşk ile meşk zamanı başladı. Yaz döneminin gelmesiyle birlikte sahillerde yürümek, denize girmek, tatil yörelerinde gezinmekle birlikte yeni arkadaşlıklar, yen iilişkiler başlar. Bu ilişkiler bir süre sonra ilerler ve çoğu zaman aşkla sonuçlanır. Aşk ne gelirken haber verir insana, ne de giderken. Bulunulan ortamla doğru orantılı olarak aşka zemin hazırlanır veya aşk hiç olmadık yerden size bir ok fırlatır. 

Aşk ile meşk zamanı, yaz aylarında bir başka yakalar insanı. Hiç ummadığınız bir anda içine alıverir zaman. Sonra meşk başlar, yeni alevlenen aşk ile birlikte. Yuvarlanır gider insan farkında olmadan zamanın içinde. Birkaç oynaşın ardından alınan derin soluklarda sevgilinin dudakları kaplar dudaklarınızı. Denizin hışırtısının ninni gibi dinlendiği, yakamozlarda bir başka güzelliğin arandığı, serin akşamların iç ısıtan samimi ortamı sizi kendinizden alıp götürmeye yeter de artar bile. 

Aşk ile meşk zamanı başladıktan sonra ne yapsanız nafile kalır kaderin cilveleri karşısında. Yeni yüzlerle başlayan tatil, yeni aşklarla veya yepyeni hüzünlerle sonuçlanabilir. Kendinizi denizin soğuk sularına bırakır gibi aşkların koynuna bıraktığınızda meşkin getireceği hüzünleri de sevinçleri de kabul etmiş olursunuz. Aşk ile başlayıp meşk ile biten bir tatil herkese nasip olsun.

Sponsor
Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !